Kamalan ruma mutta ah niin ihanan lämmin onepiece (haalari)
Ovathan nämä typerän näköisiä, mutta kun on ulkona on koleaa mikään ei ole mukavampaa kuin vetää suihkun jälkeen tälläinen aikuisten potkupotku sekä villasukat päälle ja lysähtää sohvannurkkaan läppärin ja kahvin kanssa <3
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
Mistä ostit?
Kirppikseltä
Mulla on sellainen fleece-potkupuku missä on myös korvat ja häntä.
En ihan ulos kehtaa lähteä siinä, mutta roskat olen käynyt hiippaillen viemässä yön pimeydessä. Se on niin mukava päällä :)
N24
Niillä saa Jehovatkin karkotettua. Mun punasessa potkupuvussa on valkosia poroja ja Jehovat sano tulevansa myöhemmin uudelleen, kun avasin heille oven. Ne varmaan luuli, että olen yöpuvussa tai pervo aikuisvauva:)
Mulla on ollut parikin. Yhden myin kirpparilla ja toisesta hajosi vetskari niin panin roskiin. Jotenkin koen collegehousut ja hupparin / paidan kätevämmäksi kun vessaskin voi käydä ilman ihme operaatioita
Sain jokunen vuosi sitten sellaisen joululahjaksi. Aivan mahtava vaate. Paitsi vessa-asiointi on sen kanssa hankalaa.
Vierailija kirjoitti:
---vessa-asiointi on sen kanssa hankalaa.
Tämä. Mä olen miettinyt just kans tota vessa-hommaa. Ja ihmettelen niitä naisia jotka lähtee baariin nyt niin muodikkaissa jumpsuiteissa tai haalareissa. Parin drinksun jälkeen vessaan ja kauhee paini siellä kopissa että saa hommansa hoidettua. Ja tämä toistuu ties kuinka monta kertaa illan aikana. Mulla ehtis tulla pissat housuun tuommoisen kanssa. Vai vaipoissako ne mimmit baariin lähtee, jos valitsevat asukseen jumpsuitin. Juu ei kiitos mulle.
Mistä ostit?