Jättäisinkö mieheni?
Mieheni on ihan tavallinen tallero
ylipainoinen duunari, autona vain käytettynä ostettu vm. -02 Corolla ja siitä paljon velkaa, asutaan vuokrakämpässä.
Kyllästyttää.
Naapurin komea ja sporttinen mies oli näköjään ostanut Saksasta heille todella hienon farmari Bemarin, joku iso 500-sarjalainen.
Muutenkin ovat näyttäviä ja varakkaan näköisiä.
Pitäisköhän jättää toi tylsä tavis? Vaihtais sen johonkin näyttävään kundiin.
Kommentit (5)
Meillä tosin rahaa on ja autokin uusi ja hieno. Mullekin osti auton viime äitienpäivänä lahjaksi.
Muuten on vaan niin tylsä ja painoakin on ruvennut tulemaan liikaan. Meillä naapurissa myös erittäin kiinnostava mies, harmi vaan että ei ole sinkku, mutta voishan siitä vaikka aloittaa.
Olihan tuossa jo vaikka kuinka monta hyvää syytä jättää se! Ja sitä paitsi, mulla on niiiin tylsä ilta tänään, että mäkin saan omaan elämääni tästä sun elämänmuutoksesta itelleni potkua..Joten hop hop; joko se on jätetty??
höh, mä en ainakaan jättäis omaani vaikka köyhiä ollaanki.. toivottavasti et löydä mitää miestä enää jos jätät omasi.