Miten sekstaatte lapsiperheessä?
Tämä: kun haluttaa niin, että pälli meinaa räjähtää ja yrittää jaksaa iltaan, että lapset saa nukkuu, ja sitten kumpikin on jo ihan naatteja.
Kommentit (12)
Naimalla. Silleen me sekstataan. Varmaan siksi lapsia onkin neljä.
Samanlailla kun lapsesettomissa. Kalua suuhun ja pillua naamaa. Siitä sitten kalu sisää ja menoks.
Joskus kun lapset katsovat lastenohjelmia niin käydään makuuhuoneessa heidän huomaamattaan. Onneksemme saadaan kumpikin aika nopeasti.
Mennään usein alakertaan ”ripustamaan pyykkejä”. Jälkikasvu pysyy poissa kun pelkäävät joutuvansa auttamaan.
Aamulla ennen kun lapset herää, illalla kun lapset jo nukkuu, pikkukakkosen aikaan kylppärissä tai makkarissa, kotona pikaiset töiden jälkeen ennen kun haetaan lapset päiväkodista jne.
Aamulla ennenkuin lapset herää tai sitten muksut syötetään ja laitetaan katsomaan lastenohjelmia. Iskä ja äiskä poistuu makkariin tai vaikkapa saunaan pikapanlle. Kannattaa muuten käyttää hametta näissä tilanteissa.
Aika hiljaisella volyymilla. Aamulla ennen kuin lapsi herää, illalla lapsen nukahdettua tai joskus pikaiset kun lapsi katsoo piirrettyjä 😶
Lapset nukahtaa kasin aikoihin, meillä nukkumaanmeno 22-23. Iltaruoka lapettu naamaan seiskan aikoihin. Hyvinhän tuossa ennättää. Ei tässä huushollissa telkkaria juurikaan katsella ;)
Yleensä viikonloppuisin sen jälkeen, kun lapset on nukahtaneet.