Onko tahallaan tartuttamista tai pahoinpitelyä?
Sain pahan lantion alueen tulehduksen ja jouduin sairaalaan. Tapailemani mies vei minut. Sanojensa mukaan olin ainoa seksikumppani näihin aikoihin, olimme tästä juuri puhuneet enkä tajunnut (kipeänä) vaatia kaikkia sukupuolitautitestejä, vaikka sairaalan olisi ne kannattanut joka tapauksessa tehdä. Myöhemmin sain kuulla, että oli muitakin naisia, ja myönsi sen ja kertoi myös, että yhdellä naisista oli myös epäilyttävästi haiseva vagina, mutta koska itsellä ei ollut mitään oireita niin ajatteli että asia ei vaadi kertomista tai mitään toimenpiteitä.
Pahoinpitelyähän on myös toisen henkilön terveyden tahallinen vaaraan saattaminen.
Kommentit (4)
Hei kiva, mulla on tosi pahat menkkakivut nyt, ja pelkään että mulla on nyt lantion alueen tulehdus. :( Ei saa tehdä tämmösii aloituksia tänne.
Vierailija kirjoitti:
Hei kiva, mulla on tosi pahat menkkakivut nyt, ja pelkään että mulla on nyt lantion alueen tulehdus. :( Ei saa tehdä tämmösii aloituksia tänne.
No sulla on luultavasti vain pahoja menkkakipuja. Mulla ei ollut kovia vatsakipuja, kuume vaan nousi äkkiä ja tulehdusarvot rajusti - ap
hop