Mistä omituisista asioista olette saaneet orgasmin kaltaisen tunteen?
Mulla sen tekee korvien kaivaminen pumpulipuikoilla silloin kun korvat kutisevat ja ovat täynnä keltaista vaikkua.
Ah sitä tunnetta kun oikein antaumuksella kaivelee kutisevia korvia, kyllä mulle siitä tulee melkein orgasmin kaltainen olotila. 🤗
Kommentit (8)
Kerran aivan _älyttömän_ raskaan treenin jälkeen makasin salin turkkilaisessa saunassa ja olo oli niin käsittämättömän hyvä ja rento, että sain jonkinlaisen orgasmin.
Sama äärimmäisen rentoutumisen tila tapahtui kerran nuorena poltettuani pilveä, nuokuin puoliunessa, päässäni pyöri jokin asia josta yritin saada kiinni ja sitten booom. Nukahdin muistaakseni siihen tunteeseen.
ASMR-videoista saan myös ihania väristyksiä. Erityisesti kaikki naputtelu ja kuiskausvideot ahhh!
En mä kyllä orgasmin kaltaisia tuntemuksia mistään kovin oudoista asioista saa. Nautin esim. asmr-videoista kyllä, mutta ne aiheuttavat sellaista rentouttavaa kihelmöintiä. Orgasmi on aika paljon voimallisempi kokemus ja ihan eri juttu mulla.
Laminaattitason pyöristetystä reunasta, kun hivelen sitä kämmenpohjilla.
Aivastaja, sinä et ole ikinä saanut orgasmia. Se ei muistuta aivastusta edes etäisesti.
Köyttä pitkin kiipeäminen. Koulun liikuntatunnilla sain orgasmin, hyvä että en pudonnut.
Varmaan saman kaltainen juttu - jos on ihottumaa (eli kutisevia kohtia ihossa) niin kuumaa vettä niille ja ooo, mikä tunne. Ei tosin liene iholle hyväksi.