Minun silmään on varmasti mahdoton löytää miestä joka mielyttäisi yhtä paljon kun Hugh Grant 40-50 vuoden välillä.
Tuli vaan mieleen tässä kun vitoselta tulee Poika. Onko/oliko muiden makuun?
Kommentit (24)
Juu mutta hyvältä näyttävät myös Ola Rapace ja Alexander Skarsgård. Daniel Craigia unohtamatta.
En ole ikinä sietänyt Hugh Grantia millään tavalla, mielestäni hänessä ei ole ulkonäöllisesti mitään hyvää. Ne silmät varsinkin ovat ihan kamalan kylmät, hyi. N43
Hugh Grant on ihana! ❤️❤️❤️
Tykkään myös Jude Lawsta
Ja ketjun siiderivalailla oli annettavanaan miehille ____________________________?
Jatkakaa toki prinsessaharhailuanne.
Hirveästi Olivia Wilden näkönen tämä vaalea yksinhuoltaja jonka se nyt pokas tässä leffassa. Victoria Smurfit nimeltään.
Nelikymppinen Huhgh on kieltämättä ihan kiva, lähinnä se seesteinen karisma ja puheääni. Mutta nuoremmat miesnäyttelijät kyllä jyräävät mennen tullen seksikkyydellään.
Vierailija kirjoitti:
Ja ketjun siiderivalailla oli annettavanaan miehille ____________________________?
Jatkakaa toki prinsessaharhailuanne.
Kyl sä oot sekasin! Tässä nyt kukaan ole lähdössä aikakoneella Granttia iskemään 15vuoden taa. Kunhan kehastiin hänen ulkonäköään. Siihen sinun kiusaks on oikeus jopa prinsessaharhasilla siiderivalailla.
Vierailija kirjoitti:
Ja ketjun siiderivalailla oli annettavanaan miehille ____________________________?
Jatkakaa toki prinsessaharhailuanne.
Miksi sä loukkaannut jos joku nainen haluaa ihailla telkusta mieskomeutta? Itsekin varmaan kuolaat jotain kuuluisia kaunottaria. Vai ootko näitä miehiä jotka jauhaa bullshittiä tyyliin "miehet ovat visuaalisia olentoja, naiset eivät"?
Tässähän ei nyt kuitenkaan kyse ollut siitä, että ap kelpuuttaisi itselleen vain Hugh Grantin näköisiä miehiä kumppanikseen. :D
Vierailija kirjoitti:
Silmään miestä? Hmmm
Mitä tää tarkottaa??
Hugh Grant on toki varmaan aika lailla täydellinen mies ulkoisesti, mutta valitettavasti minua häiritsee muinainen prostituutiojuttu niin paljon, ettei voi ihailla kuten ennen sitä.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Silmään miestä? Hmmm
Mitä tää tarkottaa??
No ap. Ei löydä silmään miestä. Vai mitä toi tarkoittaa??
Miksi sun silmään pitäis löytää mies?
Mun mielestä Grant on ällö.
Kerrassaan kammottava. Inhoan niin paljon, että en pysty katsomaan elokuvia, joissa hän on. Sama vika Brad Pittin kanssa. Ei vaan pysty katsomaan kummankaan naamaa. Kolmas on se nainen, joka esitti Bridget Jonesia, Zellweger. Hänen elokuvansakin ohitan aina.
Hugh Grant paranee vanhetessaan ihan samoin kuin Enrique Iglesias. Nuorempina ei kumpikaan miellyttänyt yhtään ja nyt kumpikin on aika jees.
N41
Enemmin kelpais tuota poikaa esittävä Nicholas Hoult nykyisessä iässään 😍
Samoin...ei miellyttävämpää ole.