Vastavihityt ja tuoreella aviomiehellä on katkarapu. Miten selvitä avioliitossa?
Sähellykseksi meni, mutta enemmän järkytyin miehen katkaravusta. Oli ehkä typerää odottaa hääyöhön, mutta odotimme sitä hartaasti. :( Auttaako treeni?
Kommentit (51)
Nuo hommat pitää opetella. Ei sillä koolla niin väliä loppupeleissä ole. Epäilen kyllä provoksi, mutta vastasin kuitenkin kun itsekin odotimme hääyöhön, joten aihe liippasi sillä tavalla läheltä.
Nooh... Koolla kuulemma ei nin merkitystä vaan sillä miten sitä käyttää ;)
ps. otan osaa.
Jos on oikeasti katkarapu, niin toivotonta! Ellet sitten ota gambialaista salarakasta.
Saattaa auttaakin. Hanki geisha-kuulat ja ala treenaamaan. Pelasta, mitä tyhmyydeltäsi pelastettavissa on. Ja kiitä luojaasi, ettet sentään kaappihomoa tai impotenttia nainut.
Osanotto. Vaikka hyvin te selviätte, kun kumpikaan ei tiedä paremmasta.
Siis et ollut edes nähnyt vehjettä? Aika selvää että tilanne tuo jos mies halukas odottamaan sinne asti, oma virheesi. Itse ravun kokeneena sanon että onnea matkaan, ostakaa paljon leluja, raskautuminen ainakin perinteisesti voi olla hankalaa jos kyseessä oikeasti rapu.
Oih. Onneksi avioero ei ole mikään temppu nykyään.
Ja seuraavan kerran muista kurkata sinne housuihin ensin!
Kuka ihme nyt odottaa hääyöhön? Kumppanihan täytyy testata joka lävestä, ennen kuin edes harkitsee avuoliittoa. Jesseilijän oma moka.
Vierailija kirjoitti:
Osanotto. Vaikka hyvin te selviätte, kun kumpikaan ei tiedä paremmasta.
Mistä tiedät etteivät ole toinen tai molemmat harrastaneet seksiä aiemmin muiden kanssa? Ja tottakai tiedon tasollakin voi haitata tieto että toisella mikropenis.
Oletan että ap tarkoittaa mikropenistä. Ja sehän on todella eri asia kuin esim.pieni penis. Mikropenis on tunnettu lääketieteellinen tila, aikuisen miehen penis alle 7 cm. Jos siis pieni penis, sopeutukaa. Jos mikropenis, lääkäriin ja hoitoon.
Vierailija kirjoitti:
Nuo hommat pitää opetella. Ei sillä koolla niin väliä loppupeleissä ole. Epäilen kyllä provoksi, mutta vastasin kuitenkin kun itsekin odotimme hääyöhön, joten aihe liippasi sillä tavalla läheltä.
Mies sanoi jo seurustellessa ettei hänellä ole iso vehje, mutta yllätyin kuinka pieni se todellisuudessa on. Aamulla mies puolusteli itseään kokemattomuudella, mutta en tiedä miten suhtautua asiaan.
Ei sulla sitten herännyt epäilykset jo ennen avioliittoa? Vain pienimunaiset pystyvät pidättäytymään seksistä ennen häitä.
Aika outoa, että miehen sukupuolielimestä saa kyllä käyttää halventavia termejä, mutta ketju katoaa alta minuutin, jos jo otsikossa kirjoitetaan vastaavasti naisesta.
Haluatko lapsia?
Oikeasti pieni ei edes seiso eli normaalisti homman hoitaminen on haastavaa, pitkäkestoista ja turhauttavaa jonka aikana mies suuttuu ja alkaa mököttää tuhansia kertoja.
Ongelman aiheutit itsellesi.
Jos mies on halukas sormileikkeihin, dildoon yms niin mitään hätää ei ole, mutta jos ei niin osanottoni.
Aika paha, outo valinta. Mun miehellä oli ihan vaan kissa kun mentiin naimisiin.