Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kilttinainen miettii itsenäisyyspäivänä...

Vierailija
06.12.2017 |

Haluavatko miehet huorahtavan jännänaisen koska uskovat kesyttävänsä tämän? Että vaikka nyt makaa kaikkien kanssa, saa vain se tietty mies jatkossa koko seksikkyyden itselleen? Tämähän on harha ja tässä jännänaisten p.llukarusellissa moni mies pyörii niin pitkään että on enää tyhjä kuori. Josta ei ole parisuhteeseen. Kunnollinen kilttinainen jää ilman ja saa jälleen tänäkin Suomen juhlapäivänä juhlistaa iltaa ihan yksin, kyynel silmäkulmassa. Katsellen tv:stä Linnan juhline loistoa ja maistellen piparia.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen kiltti mies ja olen aina silloin tällöin miettinyt samaa. Käsittääkseni kilteillä naisilla ja miehillä on kohtaanto-ongelma. Jotkut sitten luovuttavat, lyövät läskiksi ja antautuvat huonoihin suhteisiin. Itse en luovuta koskaan, ennemmin vaikka kuolen vanhuuteen kokemattomana kuin tinkisin periaatteistani ja toimisin sydäntäni vastaan.

Vierailija
2/4 |
06.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämän aloituksen on tehnyt kilttimies. Ei nainen tällaista kirjoittaisi. Terveisin ujo ja kiltti_oikeasti_nainen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei jännänaiset pyöritä mitään pillukarusellia. Ei ainakaan sellaista jonka pyörteissä pyörisi tavallisia miehiä. Jännänaisen karuselliin kelpaa korkeintaan jännämiehet. Vai oletko koskaan tavannut jotain hottisbeibiä joka vakipanoilee jonkun tavisäijän kanssa?

Vierailija
4/4 |
06.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kilttinaisia ei ole olemassa. Kaikki naiset saavat halutessaan seksiä vastakkaisen sukupuolen kanssa. Eivät välttämättä itseä miellyttävää seksiä mutta seksiä kuitenkin. Kilttimiehet eivät saa edes sillinhajuista kuppavittua ilmaiseksi, vaan joutuvat siitäkin pulittamaan vähintään 100 € / 30 min.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi yksi