Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

"Kun kyseeseen tulivat prostituutio, aviottomat lapset ja esiaviolliset suhteet, yläluokan naiset ja SUURIN OSA MIEHISTÄ pitivät syynä naisen heikkoutta"

Vierailija
24.11.2017 |

Miehet käyvät huorissa ja haluavat enemmän seksiä, se on SUURIMMAN OSAN miesten ja naisten mielestä naisen vika. Hieno historia naisella kotimaassammekin ihan lähivuosikymmeninä ja vuosisatoina, itse en todellakaan alentuisi avioliittoon miehen kanssa kaikkien alistussymbolien kera kun miesten asenne ja naisten typerä palvonta on nähty.

Onko mitään oksettavampaa kuin miehen ja naisen suhde? Kuin palvelija ja orja.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
24.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niin, mitäs tähän sanotte akat?:) SUURIN OSA miehistä syyttää teitä raiskauksista ja omasta sukuvietistään. Hahahha.

Vierailija
2/4 |
24.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eipä näy naisilta kommentteja. Aika huonosti miehet teitä kohtelevat ja vielä syyttävät omista prostituutioharrastuksistaan naisia :DDD

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katkera feministi oireyhtymä?

Vierailija
4/4 |
24.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mua kiinnostais lukea tää kysely/tutkimus, onko linkkiä?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan yksi