Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko luontaístuotteista apua laihdutuksessa?

Vierailija
08.04.2006 |

Oletko onnistunut tiputtamaan kiloja esim. rasvasieppareiden avulla?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainakin kilojen poissa pitäminen on kai aika vaikeaa poppaskonstein, ja siksi pudottaessa kannattaisi lähteä elintavoista: terveellisestä ruokavaliosta ja riittävästä liikunnasta.



Sanoo yksi, joka ei ole kyllä koskaan laihduttanut, mutta jonka normaalipainoisuus perustuu juuri noihin kahteen mantraan.

Vierailija
2/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juuri säännölliseen liikuntaan ei riitä aikaa ja ruokakin maistuu hyvälle kun vauhtiin on päässyt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Selluliittivoiteista tosin on apua.. -2cm lähti selluliittivoiteella takapuolen ja reisien ympärysmitasta.

Vierailija
4/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Auttaisiko se, jos tarkkailisit syömisiäsi jonkin aikaa, kirjoittaisit ylös, mitä söit ja suunnilleen syömisiesi sisältämän energiamäärän. Kun hiljalleen alkaisit tiedostaa, kuinka pitkän kävelylenkin vaatii ylimääräisten syötyjen kuluttaminen, ei se ehkä tuntuisikaan sen arvoiselta - etenkään, kun aikaa liikunnalle ei tahdo löytyä.



Tsemppiä vaan!



-4-

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä seitsemän