Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

On tarkoituksella suunniteltu että kun yrität kännykällä peukuttaa, sormi osuu sponsoriin

Vierailija
22.10.2017 |

Vauvalehti on tarkoituksella koodannut sivut niin että oman postauksen jälkeen sivu nytkähtää alaspäin juuri silloin kun yrittää peukuttaa omaa viestiään, ja sormi osuu mainoslinkkiin. Josta kilahtaa vauvalle senttejä.

Valitettavasti mainostajat eivät tiedä tästä likaisesta tempusta.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
22.10.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun vierellä on tarpeeks kaunis nainen, niin ei ole ihme, että mies kummastelee, miksi jotkut näkee turhaa vaivaa ulkonäön eteen keskittymällä johonkin yksityiskohtaan vieläpä överiksi vetäen, kun tarvetta - eikä hyötyä - ei ole.

Jos joku huonoihoinen laittaa hieman peitevoidetta ja näyttää sitten jonkun miehen silmissä oikeasti paremmalta, tai viiksekäs nainen ajaa karvansa eikä olekaan enää oikeasti sen näköinen kuin luonto soi, niin siinä ei oliskaan enää niin paljon ihmettelemistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kuusi