Toisilleen sopimattomat "värkit".
Jos seksi on niin kovin tärkeää, niin miksi valita sopimaton kumppani. Jos miehellä on pieni penis ja naisella iso/väljä/tilava. Tai miehellä iso/pitkä/paksu, ja naisella lyhyt/tiukka. On selvää, että tulee ongelmia.
Kommentit (5)
On se toki niinkin. Taitaa vaan tulla nuo rajat vastaan. Meinaan ne isot kullit loppuu kesken. Kun se pituus ei paljon lohduta, jos ei ole sitäkin paksuutta. Ja taas joutuu naiset kärsimään, kun kunnon mulkkua ei löydy.
Ei toi jälkimmäinen vaihtoehto musta mitenkään pahalta kuulosta.
No jaa..
16 vuotiaalla tytöllä oli niin löysä tavara, että nyrkkipanokin oli "väljää"
44 vuotiaalla oli niin kireä ja lihakset hallinnassa, jäin nalkkiin ja sain session aikana 5 orgasmia.
24 vuotiaalla oli niin pienet paikat, että alapäätutkimus piti tehdä pyllyn kautta, harrastimme seksiä, mutta todella pitkän esileikin ja litroittain liukuvoiteen kanssa.
Nämä kolme olivat peräkkäin noin vuoden aikana.
Oma vehje on huima 15/4
Meillä on oltu aina siinä rajalla. Vaimolla ilmeisesti normi 2 sormea tiukka pillu, itsellä sille vähän liian pitkä ja iso. Pohjaa helposti ja joutuu varomaan. Samoin asennoista ei käy kuin muutama, parhaiten nainen päällä. Pikapanot aina olleet pannassa, eli huolellinen esileikki ja vaimon halukkuus vaatimuksena. Muuten ei ole ollut toivoakaan naimisesta. Samoin kaikista kovimmissa seisokeissa nuorempana vaimo joutui säännöstelemään ja odottamaan laukeamistani, jotta pystyi rentoutumaan ja saaman orkun. Tämä jo itsessään on säännöstellyt naimakertoja, kun on täynyt parannella paikkoja. Monesti nuorempana hankittu kohdunkaulan haavauma tai hiivatulehdus liiallisesta intoilusta. Naimisen edellytys on ollut myös, että vaimolla on vatsa toiminut, kalu tökkii muutenkin kovaa pillun pohjalle asti. Eräänkin kerran saanut kalunnupin kipeeksi vaimon ratsastaessa päällä ja tilan loppuessa pillusta. Vähän liian pitkä. Paksuus juuri niin paksu, kun mahtuu sattumatta. Vaimo ei ole ikinä valittanut, kommentoinut vain, että pitäähän sen tuntuakin joltain. Ei ole kyllä kokoa kehunutkaan, vaikka näyttää tuo kuuluvan siihen 0,1% isokaluisten sakkiin. Nuorempana tuota ei tiennyt tai ymmärtänyt, mutta jotain sitä oppii vielä vanhanakin. Mutta en ole valittanut minäkään. Yhtään pienempää pillua en ole kaivannut ja tuonkin puristelu on ollut niin taivaallista, etten parempaa nautintoa elämästä tiedä. Ei ole vieraissa tarvinnut käydä. Vaimo on kyllä pitänyt siitäkin huolen.
Ei ole liian isoja vaginoita, on vain liian...
Vanha sananlasku pätee edelleen.