Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kampaajat, haittaako teitä hiljainen asiakas?

Vierailija
18.09.2017 |

En yleensä puhu kampaajalla juuri mitään ja saatan pitää silmiä kiinni. Onko se kampaajien mielestä tylyä käytöstä?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
18.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei haittaa. 

Vierailija
2/4 |
18.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole, suurin osa ihmisistä ovat hiljaa kampaajilla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
18.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivottavasti ei haittaa! Itse en tykkää jutella kampaajalla, ihan siksi että en yleensäkään ole kovin puhelias :D Toki peruskohteliaisuudet vaihdan jne, mutta muuten olen mieluiten hiljaa ja silmät kiinni ja nautin olostani.

Vierailija
4/4 |
18.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä haluan mielelläni olla hiljaa ja vain nauttia omasta ajasta ihan rauhassa! On ihanaa vajota viikkolehtien hömppämaailmaan ja  vain rentoutua samalla kun hiuksia käsitellään.

En halua puhua enkä olla sosiaalinen, ammatissani joudun sitä olemaan ja tulemaan toimeen kaikenlaisten ihmisten kanssa. (Sairaanhoitaja).

Kampaajalla käynti on ihan minun oma privaatti rentoutumishetkeni jolloin en jaa itsestäni mitään! Jos se ei kampaajalle sovi, etsin sellaisen joka sen hyväksyy.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kaksi