Mistä lämmin huivi lennolle?
Tarvitsen lämpimän huivin joka toimii torkkupeittona lennolla, mistä löytäisin sellaisen? Myydäänkö Helsinki-Vantaan lentokentällä esim. Balmuirin huiveja edullisemmin kuin muualla?
Kommentit (6)
Finnar plussasta voit tilata lennolle siten, että maksat huivin plussapisteillä ja rahalla. Kätevää silloin, jos on sattunut kertymään pisteitä.
Muuten Balmuir on tarjouksessa vain ehkä Hullareilla.
Itselläni on kettupuuhka aina lennolla.
Osta hamam-pyyhe. Saat samalla kylpypyyhkeen, joka menee pieneen tilaan, on kuitenkin iso ja kuivuu nopeasti. Ei ole yhtä lämmin kuin villainen, mutta kyllä puuvillainen pyyhekin lämmittää ja voi taittaa kaksinkerroin, kun on iso.
Stockka ei myynyt Balmuirin tuotteita alennuksella viime Hullulta päivillä. Onko Balmuirin omaa liikettä?
Ikeasta saa torkkupeittoja parilla eurolla.
Ei myydä halvemmalla. Saa niitä toki Helsinki-Vantaalta, muttei siellä mikään ole halpaa. Osta muualta kaupasta. Tai netistä.
https://www.stockmann.com/brand/balmuir/223