Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Apua kun Jännittää! Pitäisi mennä ekaa kertaa yksin kuntosalille (ennen käynyt ohjaajan kanssa)

Vierailija
13.09.2017 |

Mulla paljon ylipainoa josta aion päästä eroon.. olen käynyt ohjaajan kanssa salilla pari kk ja nyt pitäisi yksin mennä ja osata tehdä.. pelottaa etten osaakkaan tai että luovutan toistojen kanssa, ohjaajan tuki, turva ja tsemppi vieressä on auttanut todella paljon..

Miten mä uskallan: ( ja moenltahan salilla olisi vähiten porukkaa?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuskin siellä yksi tarvitsee olla... toki riippuu millä paikkakunnalla ja mihin aikaan olet sinne menossa... minustakin olisi kurjaa olla yksi salilla.

Vierailija
2/3 |
13.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuskailin viikko sitten, että jännittää mennä ekaa kertaa joogaan. No nyt on eka kerta käyty, selvisin hengissä, ja tänään hyvillä mielin toista kertaa menossa! Tsemppiä vaan, hyvin pärjäät siellä ja jos nyt vähän haparoi niin mitä sitten? Keskittyy vaan omaan tekemiseen ja unohtaa muut :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täh? Mä olen aina  käynyt ilman ohjaajaa kuntosalilla.

Ylipainosta pääsee parhaiten eroon laittamalla ruokavalion kuntoon ja piiiiitkillä kävelylenkeillä.Toki painoja voi samalla nostella mutta ei se laihduta.