Lue keskustelun säännöt.
Olisipa matkustaminen oikeasti yhtä helppoa, kun minun jokin aika sitten näkemässäni unessa.
Unimatkaaja ov.
09.09.2017 |
Olin siinä työkaverieni kanssa käymässä Turussa ja eräs heistä kysyi, että haluaisinko lähteä käymään Tukholmassa, johon minä vastasin, että "Joo". Sitten olimmekin jo lentokoneessa matkalla Tukholmaan ja seuraavassa hetkessä olimme jo tekemässä siellä ostoksia. Sitten olimmekin takaisin Turussa ja siihen heräsin. Vähän harmitti, että ne Tukholman ostokseni jäivät sinne uneen enkä saanut niitä sieltä mukaani tähän maailmaan, mutta toisaalta en menettänyt yhtään oikeaa rahaa, vain unessa käyttämääni rahaa.
Kommentit (2)
<3 Minä kävin Englannissa vanhoilla tutuilla kulmilla pari päivää sitten - muisteloissani. Edullista matkailua, kaihoa täynnä
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Jos sinulla on passi valmiina ja ylimääräistä rahaa niin kyllä, se on noin helppoa. Varaa netistä sopiva lähtöaika ja lähde samantein viikonloppulomalle.