Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kukaan eronnut itse työstä osaamattomuuden vuoksi?

Vierailija
07.09.2017 |

Usein erotaan uupumuksen vuoksi tai työpaikalla ihmissuhteissa olevien jännitteiden takia. Onko kukaan tajunnut itse että työtehtävään ei riitä yksinkertaisesti osaaminen ja eronnut siksi?

Mietin tällä hetkellä itse, että nolottaa nostaa palkkaa näillä tuloksilla. Kaikki muuten hyvin ja tykkään työpaikasta. Koen vain olevani huono. Enkä koe tästä kehittyväni. Kauankohan kestää potkujen saanti. Vuoden olen ollut töissä, ja ei näytä ketään haittaavan.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
07.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Etköhän ole ihan riittävän hyvä jos pomo ei ole tullut huomauttamaan. Älä ole niin kriittinen itseäsi kohtaan.

Itse lähdin yhdestä työpaikasta parin kuukauden kuluttua kun huomasin että en vaan sovi hommaan,enkä olisi yltänyt odotuksiin.  Ala ei ollut minua varten.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän viisi