Tuksulle jättimäinen rahanmenetys.
https://www.seiska.fi/Uutiset/Johanna-Tukiaiselle-porttikielto-Viking-L…
Ihan kamalaa toimintaa. Rasismia tuollainen.
Kommentit (4)
Ai hurjaa. Tuksu saa sata 'ystävää' boikotoimaan Vikingiä. Ai hurjaa, kukahan hänen tuttavistaan viis veisaa Tuksun porttareista? :D
Niin, tuksun törkeällä, kännisellä käyttäytymisellä ei ollut mitään osuutta asiaan...
Olkoon tuo yksi syntymähullu salaliittoteoreetikko niin kyllä silti minunkin mielestäni nämä Harrordsin memorialit ovat aika omituisia ja tuossa patsaan alla lukee Innocent Victims (jospa olivatkin jonkun muun kuin papparazzien uhrit...) ja tuossa alttarissa on illuminatipyramidi.
http://c8.alamy.com/comp/E81E10/princess-diana-and-dodi-al-fayed-memori…
http://c8.alamy.com/comp/CWJW5T/england-london-knightsbridge-harrods-pr…
Ei hätää! Äippä on maksanut tuonkin lipun. Tuksu menee siten toisten kustannuksella Tukholmaan loisimaan ja keräämään synttärilahjansa pois. Tuksu ei saanut äipän matkalippurahoja itselleen, joten se suututti kovasti. Äippä osti kuitenkin Siljan kautta Tuksulle uuden lipun. Joten Happy End?