Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oisko ihan kauheaa

Vierailija
25.06.2017 |

hoitaa koliikkivauvaa kuulosuojaimet tai korvatulpat päässä 😬 Siis niinä hetkinä kun se itkee. Totta kai oisin aina valppaana ja hereillä, mut jaksaishan sitä itekin paremmin hyssytellä ja vaikka hieroa massua, kun ei kuulis sitä rääkymistä niin lujaa

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
25.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taas kerran olen niiiiiiiin onnellinen, etten aio hankkia lapsia. Tunnen suurta tuskaa puolestasi. Minä en ainakaan tuomitsisi, mukavampi äiti on parempi äiti. Miksi ihmeessä kärsisit, jos asiaan on vaihtoehtokin? Kukaan ei kyseenalaistaisi, jos vieruskaverisi kuorsaisi, että haluat korvatulpat. Jostain syystä äitien kuuluu uhriutua, muuten on paska mutsi. Kuulosuojaimet päähän vaan asap! Tsemppiä!

Vierailija
2/2 |
25.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä pidän korvatulppia joka yö, kun aviomies kuorsaa ja kissa huutaa. Miksi vauvan rääkyminen olisi sellainen asia, jota on pakko kuunnella? Ei se mitenkään paranna vauvan eikä äidinkään hyvinvointia.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi neljä