Lue keskustelun säännöt.
Eveliina on käyttänyt 12 000 euroa kauneusleikkauksiin: ”Itsekurini ei ole riittänyt laihduttamiseen”
28.05.2017 |
http://www.is.fi/hyvaolo/art-2000005228059.html
– Olin niin järkyttynyt, että meinasin kuolla. En tajunnut, miten kukaan voi painaa melkein 200 kiloa. Olin ajatellut, ettei kenenkään paino voi millään olla yli 120 kiloa, Ylönen muistelee.
Kommentit (8)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Nukkui pois, eli olisko samaan kuin Yön Olli?
Huhhuh..olis sen ylityöajan käyttänyt urheiluun..
Sisältö jatkuu mainoksen alla
No huh huh, niin nuori nainen vasta. Tuore poikaystävä, pienet koirat jäi.. Tuntuu todella pahalta :( voimia läheisille, todella surullista :((
Kamalaa. 😔 Jos kyseisen naisen läheisiä sattuu lukemaan tätä niin: Otan osaa! ❤️
Eiköhän tuohon olisi auttanut paremmin vatsalaukun pienennysleikkaus ja sitten roikkuvan nahan poisto. Mutta rahalla saa ja lääkärit tietenkin tekee mitä pyydetään jos on varaa maksaa. Jännä juttu että on hakeutunut kehonrakentajien seuraan kun treenaminen ei kiinnosta yhtään.