Lapset nukkuu, mies yksillä. Suosittele netflixistä leffaa!
Tositapahtumiin perustuvat, draamat ja yliluonnolliset kiinnostaa. Ei mitään amerikkalaista komediaa. Mitä suosittelisit?
Kommentit (10)
Korealainen Hope. Paras leffa mitä olen katsonut pitkään aikaan.
Tuo Hope on tullut monta kertaa vastaan, mutta en ole katsonut kun esittelyn perusteella oon aatellu että saattaa olla tylsä. Ilmeisesti ei! :)
Ap
Vierailija kirjoitti:
Tuo Hope on tullut monta kertaa vastaan, mutta en ole katsonut kun esittelyn perusteella oon aatellu että saattaa olla tylsä. Ilmeisesti ei! :)
Ap
Mä ainakin tykkäsin kovasti!
Pitkät on miehen yhdet jos leffan ehdit katsoa 🤔
Ei leffa tosin, mutta sarja Outlander. Suosittelen!
Tämän katsoin pari kuukautta sitten ja tykkäsin tosi paljon https://fi.wikipedia.org/wiki/Hereafter
Vähän yliluonnollista, luonnonkatastrofi, jollaisia on tapahtunut eli voisi olla tositapahtumiin perustuva, hyvät näyttelijät ja ohjaaja ja ihana loppu. Erinomainen elokuva.
Kuinka kauan yhden juominen kestää.? Runsas tunti on riittänyt mulle kokonaisuudessaan. Siinä ajassa on kuulumiset ja matkatkin suoritettu. Taitaa tavata panoansa, ja pitää vähän esileikkiä ja kahvitellakkin lopuksi..
Voisin tulla käymään jos Netflix & chill?
Pornoleffat! hahah!