Lue keskustelun säännöt.
Nuoruuden kokeilut kaverin kanssa
Honeyboo
10.04.2017 |
Hei. Olen jo päälle kolmekymppinen äiti onnellisessa heterosuhteessa. Nuorempana teininä minulla oli paras kaveri jonka kanssa meillä oli "seksiä" parin vuoden ajan. Meillä molemmilla oli tosi hauskaa ja nautimme siitä, mutta se vain loppui kun molemmat löysivät ensimmäiset poikaystävät. Huomaan nyt muistelevani usein noita hetkiä ja mietinkin kuinkahan yleistä nämä seksi-kokeilut on kaverin kanssa? Olisi kiva kuulla kommentteja sekä naisilta että miehiltä.
Kommentit (2)
Minulla on myös kokemuksia kaverin kanssa. Aloimme erillaiset runkkaus ja imuttelu jutut kun olimme n. 12 ja sitä jatkui aina 14v asti. Kumpikin ihan heterosuhteessa nykyään. Mukavia kokeiluja kuitenkin silloin :)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Olihan noita kokeiluita nuorena. Itsekin harrastin yhden kaverin kanssa aika pitkään, hauskaa ja viatontahan se oli. Ehkä sitä vanhempana muistelee noita aikoja, kun silloin se oli viatonta ja helppoa. Ei ollut suuria odotuksia eikä kaikkea aikuisten elämään ja suhteisiin liittyviä hankaluuksia.
M35