Haluaisin taas tuntea olevani nainen ja haluttu.
Elämä on pelkkää lapsenhoitoa, kodinhoitoa, työntekoa ja opiskelua. Suorittamista ja äitiyttä. Joskus 4 vuotta sitten sain viimeksi tuntea olevani haluttu ja rakastettu ja että joku kaipasi minuakin. Alkaa vähitellen riipoa, ettei ole mitään, ei edes pientä sutinaa. Kaikki jutut kaatuvat heti alkuunsa.
Onhan se elämä näin mukavan tasapainoista, eikä mene energiaa hukkaan miesjuttuja vatvoessa. Mutta ihan oikeasti, olen 25-vuotias ja seksuaalisesti kuollut pystyyn.
Kommentit (10)
Eiku vaan kadunkulmaan perse pystyssä päivystään. Kyllä sua joku ohikulkija säälistä sutasee.
Minäkin haluaisin tuntea millaista olisi olla nainen, koska silloin olisin haluttu.
T: Kiltti mies
Se on saatana miehen - siis paksuksi panijan - syy! Ettei halua eikä tajua huomioida vittu enää sen jälkeen kun on päässyt tavoitteeseensa eli saanut perillisiä! Vittu kyllä panijoita riittäisi jos olisi vapaa!
Tuotahan ne feministit naisille haluaa. Samanlaista elämää kuin miehillä. Suorittamista, työtä, ei mitään huomiota vastakkaiselta sukupuolelta. Tervetuloa tasa-arvoon.
Mä voin tulla antamaan sulle kovaa kyrpää joka rööriin. Laitas yhteystietoja.
T. ISOkaluinen Mies
Jaaha, palstan hullut kokoontuivat.
Vierailija kirjoitti:
Mä voin tulla antamaan sulle kovaa kyrpää joka rööriin. Laitas yhteystietoja.
T. ISOkaluinen Mies
No jumalauta jos täällä aletaan ilmatteeks vittua jakamaan niin mulle kans!
Tai edes jälkiliukkaille... Ap missä päin oot?
Samat fiilikset täällä. Mistäs sitä sutinaa sais? Ideoita?
Miksi oot antanut jännämiehen panna sut paksuksi? Et sinä enää kenellekään järkevälle miehelle kelpaa.
Sama, mutta olen naimisissa. seksiä viimeksi 2015..