Lue keskustelun säännöt.
Alue: Seksi
Parille kolmanneksi
Hyvää seuraa.Myös naisparille.
27.02.2017 |
Löytyiskö ruka/kuusamo paria joka tahtois kokeilla kimppaa 48v kivan,siistin,savuttoman, raittiin ja terveen,sosiaalisen miehen kanssa.
Kommentit (4)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Olin yli 10 vuotta naisparin "leikkikaluna" aina välillä sen mukaan mitä halusivat. Sitten erosivat eikä kumpikaan ole löytänyt uutta, enkä minä uutta paria, että pääsisin taas hommiin. Olipa kivaa. En kuitenkaan ihan helposti tuntemattomien kanssa vaikka jännältä tuntuisikin. Täytyy tutustua ja tuntea toiset aika hyvin.
Hyvää seuraa kirjoitti:
Vain heteroparit tai naisparit.Ei miesten välinen kiinnosta.
Huonoja kokemuksia? Kyllä silti pitäisi antaa toinen mahdollisuus. Lupaamme että jäät meihin koukkuun ;)
Alue: Seksi
Olemme tulossa rukalle vkolla 14 lomalle ja kimppa kiinnostaisi kovasti. Olemme fiksu ja mukava pari sekä estottomia olemme myös. Kerro sähköpostios niin otamme yhteyttä sinuun. Niin ja olemme 30v ja 35v komeita poikia molemmat.