Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jennifer Lopez Glow -tuoksu

Vierailija
11.02.2017 |

Käyttääkö kukaan yli kolmekymppinen tuota tuoksua? Onko ihan pissistuoksu?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
11.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen nelikymppinen ja rakastan Jenniferin My Glow -tuoksua.. Ei kai hajuvesissä ole ikärajoja, jokainen käyttäköön sitä tuoksua mikä itseä eniten miellyttää, merkistä riippumatta. Jenniferin nimikkotuoksut ovat muutenkin "kypsempiä" ja vähemmän imeliä kuin esimerkiksi Britneyn tai Christina Aguileran vastaavat, jotka ovat suunnattuja nuoremmalle käyttäjäkunnalle. Beyonce on siitä välistä sitten.

Vierailija
2/3 |
11.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täällä yks 43 v nainen, joka on käyttänyt Glow´ta viimeiset 13 vuotta joka talvi. Valitsen tuoksuni vuodenaikojen mukaan ja jostain syystä Glow on mielestäni talvinen pakkaspäivien tuoksu. Sain ensimmäisen pullon aikoinaan isäpuoleltani syntymäpäivälahjaksi ja olin hyvin hämmästynyt, että oli itse osannut valita niin minua miellyttävän tuoksun.

Ei ole missään nimessä pissis-tuoksu, eihän sitä saa edes Suomessa kaupasta mistään. Käytä huoletta siis olet minkä ikäinen hyvänsä :D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käytän yhä. Raikas, ihana tuoksu. Ja ikää 45v

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi kahdeksan