Kysymys humalatilasta
Naiset antavat helpommin, kun he ovat humaltuneita. Mutta kuinka humaltuneen naisen uskaltaa baarista pokata, ilman että on pelkoa siitä, että nainen katuu yhteistä yötä jälkikäteen ja tekee asiasta numeron, pahimmillaan raiskausilmoituksen.
- selväpäinen panomies
Kommentit (2)
Neuvoisin Akselin tapaan videoimaan tapahtumat oman turvallisuutesi vuoksi. Kotiin kiinteä kalusto ja pieni matkakamera aina mukana. Noin voit yhtyä hyvinkin kännisen kanssa kun voidaan nauhalta tarkastaa tarvittaessa, että ihan yhteisestä halusta ilman pakottamista on hommissa edetty.
Mitä omaa kokemusta on noista tosi jurrisista kumppaneista ollut, niin näyttäisi kyllä, että jotenkin ilmeisesti lantionpohjan lihaksisto ei jännitty samaan tapaan, eli löysältä tuntuu, siinä tapauksessa vain kakkoseen, eivät yleensä vastustele itsekkään heikomassa kunnossa tuota.
Ei yhtään neuvoa asiaan?
Ap