Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Muita, jotka joutuu niistään koko ajan?

Vierailija
13.12.2016 |

Mulla pitää olla jatkuvasti paperia lähettyvillä, kun vähän väliä saan niistää. Kaikki taskutkin täynnä paperimyttyjä aina.
Ei johdu flunssasta, koska tätä on ympäri vuoden eikä mitenkään räkää edes tule. Niistää vaan pitää, kun nenä vetistää. Ja etenkin ulkoilun jälkeen saa niistää ihan kunnolla.
Todella rasittavaa. Auttaisikohan tähän mikään?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
13.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mulla on sama, mutta limaa kyllä tulee. Ja reippaasti. Ja varsinkin ihan pienenkään ulkoilun jälkeen...Ja myöskin kotona. Myös yksin limaa jatkuvasti ja tätä jatkunut jo useamman kuukauden, putkeen. Vuoden vaihteen jälkeen heti lekuriaika onneksi...Ei ole tämmöistä ennen koskaan ollut.

Niin, ja vielä vaihtelee toi mukavasti kummasta sieraimesta tulee enempi ja välillä on jompikumpi aivan tukossa. Ärsyttää. Haittaa meinaan nukkumista ihan pirusti. Ja nenäliinaa menee.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla