Eikö työtön kotiäiti saa mistään lainaa??
Tartteen 5000e laskujen maksuun, lainojen yhdistämiseen
Kommentit (9)
Jos sinulla on jo lainoja, yritä saada niitä yhdistettyä tai siis yhdistämislainaan siitä pankista, jossa sinulla on suurin laina.
Oletko elänyt "pikkuisen" yli omien varojesi? No, eipä siinä. Se on nykyään hyvin tyypillistä työssäkäyvillekin.
Kuka sinulle nyt rahaa lainaisi kun todisteet kertoo että et pysty edes laskujasi maksamaan niin miten pystyt vakuuttamaan että maksat sen lainan takaisin?
Vierailija kirjoitti:
Peter Martin kirjoitti:
Hei, taloudellista apua kaikille!
Olemme rahoitusrakenne, joka lainaa kiireesti rehellisiä ja vilpittömiä ihmisiä, jotka todella tarvitsevat luottoa hankkeen rahoittamiseen. Onko sinulla kiireellisiä velkoja, haluatko maksaa ammattivarusteista tai ostaa uuden talon tai uuden auton? Autamme sinua 2 %:n nimelliskorolla vuodessa.WhatsApp lisätietoja: +1 (689) 210-7004 tai tinvestor53@gmail.com
Eikö yhtään omatuntoa kolkuta, kun huijaat hädänalaisia ihmisiä?
Hänäalaisia helpompi huijata. Vähän sma kuin katuroistolta kysyisi miksi ryöstää mummoja eikä salilta tulevia nuoria miehiä. Riskikartoitus ja tuottomahdollisuudet huomioitava.
Vierailija kirjoitti:
Saa, koska maksat takaisin?
..ja mille tilinumerolle laitetaan?
Lainaisitko itse itsellesi rahaa? Itse en paljoa luottaisi, jos olisin kerryttänyt 5000 edestä rästejä.
Saat vakuutta vastaan ja saat, jos onnistut hankkimaan takaajan tai takaajia.
Kannattaa kuitenkin aloittaa ottamalla yhteyttä Takuusäätiöön.
Katso joukkorahoitusta. Lainaaja.fi ja fixura.fi missä 20 ihmistä voisi lainata sinulle omia rahojaan. Jos teet hakemuksen, korosta lainojen yhdistämistä ja kerro mirkä lainat haluat yhdistää. Hae ensin vain 2500 euroa.