Mikä näistä on miehesi markkina-arvo?
MIESTEN SEKSUAALISEN TASON 7 LUOKKAA
1. Super-YTM
Tähän luokkaan kuuluu n. 1-5 % korkean statuksen julkkiksista, kuten Tauski 10 000 partnerillaan. Super-YTM:llä piisaa enemmän hyvännäköisiä naisia kuin mitä he ehtivät hoitelemaan siten, että naiset juoksevat heidän perässään eikä päinvastoin.
Super-YTM:n markkina-arvo, markkinointi ja markkinoille pääsy hoituvat samalla kertaa julkisuuden kautta, kuten kirjoituksesta Huippu-urheilijoiden rakkauselämä käy ilmi.
2. YTM
Tähän luokkaan kuuluu 10-15 % miehistä. Heidän suosionsa ei ole aivan Super-YTM:n luokkaa, mutta naisia piisaa kasoittain. Ero Super-YTM luokkaan on lähinnä siinä, että YTM miesten pitää tehdä enemmän töitä naisten etsimiseksi, siinä missä naiset juoksevat Super-YTM:n perässä.
3. Ylempi keskitaso YKTM
Elämässä hyvin pärjäävät ja hyvässä ammatissa olevat miehet, esimerkiksi lääkärit. Heidän on helppo löytää partnereita eronkin jälkeen.
4. Keskitaso KTM
Tavallinen parisuhteessa oleva ja työssä käyvä mies
5. Alempi keskitaso AKTM
Parisuhteessa oleva mies, jolla on usein vaikeuksia naissuhteiden hankinnassa, ainakin jos nykyinen parisuhde katkeaisi. Naisteniskentätaidot ovat huonot tai markkina-arvo on laskenut parisuhteen aikana.
6. Ylempi alempitaso YATM
Naiseton mies, jonka naisettomuus johtuu usein naisteniskentätaitojen puutteesta. Ujous, sosiaalisten taitojen puute, sisäänpäinkääntyneisyys jne. Periaatteessa naisen löytäminen olisi mahdollista, mutta edellä mainitut ongelmat on ratkaistava ensin.
Turhautunut netin nörttiosasto, johon kuuluu n. 10-15 % miehistä
7. Hardcore ATM
Markkina-arvo ja markkinointi ovat niin toivottomalla tasolla, että HATM ovat käytännössä lähes kokonaan suomalaisten pariutumismarkkinoiden ulkopuolella - vain Thaimaa voi pelastaa. Ryhmään kuuluu n. 5-10 % miehistä.
Kommentit (14)
Hieno kirjoitus, mutta se on HC-ATM eikä HATM.
YKTM. Rakas aviomieheni on asianajaja hyvässä firmassa.
Hm...
Joskus tokaistua että "ei olla (epätoivoisesti) etsimässä sitä oikeaa muttei helv... sitä väärääkään (sosiaalittomasti perässä raakkumassa)".
Itse olen KTM tai AKTM, vaikea sanoa että jos nykyinen suhde päättyisi, niin kuinka vaikeaa olisi löytää uusi kumppani. Mikään naistenmies en ole ollut nuorempana, vasta kolmenkympin loppupuoliskolla on alkaneet nämä hommat sujua.
Minun mies kuuluu kategoriaan super-hyper-ihq. Markkinat on hyvin, hyvin rajalliset, josta kohderyhmä on vain iloinen. Aivan uniikki tapaus, arvo mittaamaton. Ei tule enää toista kertaa markkinoille.
Nämä arvotukset vaikuttavat hyvin samanlaiselta, kuin S24-Sinkut palstalla on totuttu. Sielläkin vähäpojan ja peräkammarinpojan arvo on yleensä tasaiseen tahtiin -ätm, eli tuttavallisesti ätmi.
Hähä! :D
Kyllä rakas mieheni on AKTM. Toisaalta hänessä on kyllä YATM:n piirteitä myös. Eli lienee sekoitus noita.
Iso penis, uupea kropoa.Uskollinen.Minulle ylimmän tason mies. Täysi hailee mitä paskateoriat sanoo
Ei mitään hajua. En ole koskaan miettinyt mitään luokitusta rakkaalleni.En ole ajatellut edes miettiä koska moinen luokittelu on todella typerää. Hän on mulle se paras ja sopivin mies, tunkekaa noi luokitukset vaikka ahteriinne!
aktm