Ahdistaa tuo Saara Aallon menestys!
Ihan vyötärönseutua kiristää! Ja tuskin jaksan liikkua tästä pöytä koneelta, vaikka hotsittais mennä hakemaan jääkaapilta kun siellä on grillattua broileria. Isäntä osti eilen. Mikä avuksi, onko neuvoja?
Kommentit (12)
Kajehittaako? Tukehutko katkeruuteen?
Onko sulla aiemmin ollut vastaavanlaista mt-ongelmaa?
Kävin nukkumassa ja itkin itseni uneen. Kun minä en oo mittään. Isäntäkin sanoo. Ja Saara ja Sara on kaikkea, niillä on maailman maineet.
Miten tämä Saara Aalto ahdistus menis pois? Nyt yritän tuijottaa seinää ja olla ajattelematta yhtään mitään.
Sais jo isäntä tulla töistä kotio ja käyttää koiran pihalla. Näyttää kakkineen tuohon eteisen matolle.
Siis mistä tässä ketjussa oikein puhutaan? Miten "vyötärönseutua kiristää"? Mitä se tarkoittaa Saara Aaltoon tai kateuteen liittyen? What..?
Hehe :D what the fuck am I reading
Voi hyvä luoja, kun suomalaiset on huumorintajutonta kansaa. Muhun uppos ainakin ap:n aloitus, ihan hulvattoman hauska. :D
Vierailija kirjoitti:
Siis mistä tässä ketjussa oikein puhutaan? Miten "vyötärönseutua kiristää"? Mitä se tarkoittaa Saara Aaltoon tai kateuteen liittyen? What..?
Taidat olla melko yksinkertainen.
Vierailija kirjoitti:
Onko sulla aiemmin ollut vastaavanlaista mt-ongelmaa?
Ap:sta en tiedä, mutta oletko sinä ollut aina yhtä huumorintajuton?
Vieläkin kismittää, kipristää oikein varpaista kun ajattelee että niin ne ulkomailla viilettää, on tv showssa ja ties missä sosiaalisessa mediassa. Kun itellä ei oo edes passi voimassa!
Ja ulkonakin liikkuu naapuri mitä verhojen välistä katoin. Ei kai tässä muu auta kun ottaa pala fatserin sinistä kauniiseen käteen. *huokaus*