Pienestä asiasta tuli hyvä mieli =o)
Löysin kaupasta kerrankin mieluiset farkut jotka istuvat hyvin päällä ja ovat kuin " valetut" minulle! Ja mikä hauskinta: hyvännäköiset, muodikkaat ja silti olivat aika edulliset (29e). Minulla on sen mallinen kroppa että yleensä aina farkut ovat jostain kohtaa epäsopivat. Mutta nämä ovat nyt juuri sellaiset kuin pitääkin. JEE!
T. Kotiäiti
Kommentit (5)
Mä ilahduin suuresti tänään kun mies tuli kaupasta ja oli ostanu 3 viherkasvia. 1 kuulema naistenpäivän kunniaks(huomenna) ja ne kaks siks kun rakastaa mua. Tuli melkein kyynel silmään, kun ei ikinä yleensä osta kukkia ja tietää että pidän viherkasveista.
Kaikki vaatteet, joissa lycraa tai elastaania kandee pestä ilman huuhteluainetta. Se haurastuttaa ja harmaannuttaa ko. kuituja. - 2
lukenut jostain että kannattaa jättää huuhteluaine pois kun joustavia vaatteita pesee. Täytyy muistaa tämä erityisesti näitten ihanien farkkujen kanssa ettei ne mene piloille =o)
ap
Muista pestä ilman huuhteluainetta niin pysyvätkin kuosissaan.