Laitatteko deitillenne viestiä treffien jälkeen, vaikkette ole kiinnostuineita?
Kuinka monille treffeille olet valmis menemään testataksesi kemian?
Olen menossa kolmansille treffeille hyvin lupaavan miehen kanssa, jonka kuvittelen olevan myös kiinnostunut, mutta epävarmuus iski.
Kommentit (3)
Reiluinta kai olisi todeta jo treffien päätteeksi, että oli mukava tutustua, mutta ei tunnu siltä, että tästä voisi kehittyä jotain. Kuitenkin itsekin olen tehnyt niin, että olen laittanut vasta perään tekstarilla tuon viestin.
Jos olen välittömästi tiennyt, etten voisi kuvitellakaan olevani kyseisen henkilön kanssa, niin en ole lähtenyt toisille treffeille. Jos on ollut ihan positiivinen fiilis mutta pikemmin kaverillinen, niin olen saattanut käydä vielä toisilla treffeillä. Samoin ovat tehneet miehet eli osa on ilmoittanut heti, että ei toimi, osa toisen tapaamisen jälkeen. Jos kolmansille treffeille on edetty niin kyllä silloin molemmat ovat pitäneet jo itsestäänselvyytenä, että edetään ihan fyysisesti ;-)
Laitan kiitos oli kiva tavata ja hyvää jatkoa viestin jos en ole kiinnostunut. En ehdota tai suostu uusille treffeille jos en ole.
nnnooooooo