Uusi uhka puistoissa
Perinteisen "Askon" sijaan puistoissa saattaa törmätä housut kintuissa olevaan ja persettään kuvaavaan nuoreen naiseen :
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001264749.html
Miten selittäisit kyseisen naisen toiminnan esim. pienille lapsillesi tai lastenlapsillesi, jotka näkisivät tapahtuneen?
Olen tähän asti ollut sitä mieltä, että maailman tyhmin eläin on nuori mies, mutta jutun luettuani en ole siitä enää aivan varma... Maailma on muuttunut, totisesti.
Kommentit (4)
Tytöstä tuli julkkis kerta pyllistyksellä. Todella noloo.
Pertti-pappa voi tehdä rikosilmoituksen siveettömästä käytöksestä julkisella paikalla ja vaatia korvauksia henkisestä kärsimyksestä.
Vierailija kirjoitti:
Pertti-pappa voi tehdä rikosilmoituksen siveettömästä käytöksestä julkisella paikalla ja vaatia korvauksia henkisestä kärsimyksestä.
Miten voisin vaatia korvauksia henkisestä kärsimyksestä, kun en edes tiedä, missä puistossa ko. video on kuvattu? Mihin maahan rikosilmoitus pitäisi jättää? Suomeen, Iso-Britanniaan vai jonnekin muualle? Mietis nyt uudestaan mitä puhut.
Naurettavaa. Tuossahan piilee jo raiskatuksi tulemisen vaara. Toivottavasti näitä "fiksuja naisia" ei tule vastaan kävelyillä, en pysty peittämään halveksivaa ilmettäni.