Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kun löytää hyvän ja sopivan aviomiehen, on hänen mahdollinen varakkuutensa ylimääräinen bonus.

Vierailija
06.09.2016 |

En usko että suurin osa ihmisistä valitsisi puolisoa pelkästään rahan tai edes ulkonäön takia. Kuitenkin jokapäiväisessä arjessa niillä ei ole juurikaan merkitystä jos puoliso on muuten huono. Muutenkin ihmiselle on loppupeleissä oma ja rakkaiden terveys tärkeintä, myös mielenterveys.
Minä en ainakaan katselisi ärsyttävää vittuilevaa ilkeää ihmistä päivääkään vaikka olisi maailman rikkain ihminen. Jos olisi niin että raha ja ulkonäkö olisi se juttu, niin suurin osa ihmisistä ei pääsisi parisuhteeseen koskaan, ja niillä lopuilla, rikkailla ja kauniilla, olisi valta valita vaan joku, ja luultavasti valitsisivat toisensa. Köyhät ja rumat olisivat sinkkuja.
Ihmetyttää täällä olevan marisijapojan puheet että naiset saa miehen aina, puhuu kuin voisi ottaa puolisokseen ihan kenet tahansa joka vastaan kävelee, tai ainakin harrastaa seksiä. Kuitenkin on myös kauniita ja rikkaita ihmisiä sinkkuna. Paljon hyviä naisia on sinkkuna vaikka miehiä pitäisi tulla ovista ja ikkunoista.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla