Mitä sairastat parhaillaan?
Kommentit (16)
Lievää autokuumeen jälkitautia, eli livää masennusta kun kaupat meni reisille enkä saanutkaa uutta autoa alleni.
Ahmimista, lievää masennusta, yksinäisyyttä, ja varmaan myös laiskuutta.
Vierailija kirjoitti:
välilevyn pullistumaa selässä :(
Mulle oli tuollainen kookas pullistuma kaularangassa(kuvattiin magneetissa) jonka ansiosta tuli sormien puutumista ja lihasvoiman rajua heikentymistä. Onneksi lähti itsestään pois eikä tarvinnut leikata. Oli vaan todella harmi että ei pystynyt harrastamaan liikuntaa tuolloin.
1 tyypin diabetes, ärtyvän suolen oireyhtymä, siitepölyallergia ja psori kuuluvat meikäläisen kattaukseen. Oletteko muuten huomanneet miten kaunis ilma siellä on?
Sain sänkyä pedatessa pienen erektion. Muuten olen terveenä. M50
Välilevyn pullistuma alaselässä. Lisäksi krooninen väsymys ja univelka, jota yritän paikata, kun lapsi on isovanhempien kanssa mökillä.
Akuuttina hampaanpoiston jälkeinen tulehdus, lisäksi diabetes, verenpainetauti, kihti.
Kaksisuuntainen mielialahäiriö, epävakaa persoonallisuus, määrittämätön syömishäiriö, alkoholismi, psoriasis
Astmaa ja sosiaalisten tilanteiden pelkoa
Eroosiota, masennusta, vitiligoa.