Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko kukaan tilannut brion vaunuja Vauvattaresta netin kautta?

Vierailija
27.02.2006 |

Sain Vauvattaresta hyvän tarjouksen Brion kombi vaunuista ja harkitsen tilaamista, mutta hieman mietityttää kuinka onnistuu..

Mietityttää saako oikean väriset ja tuleeko tilaus varmasti perille, kun vaunut pitää maksaa ennen tilauksen toimittamista..



Siis jos joku on tilannut, kertokaa kokemuksenne.. Kiitos!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
27.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse etsin samanlaisia, mutta en tiedä mistä paikkakunnalta sasin halvimmalla.

Vierailija
2/5 |
27.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä palvelu, rattaat tuotiin kotiin pari päivää maksun jälkeen. Värikin oli oikea. Suosittelen! :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
27.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta Habrkornit (meniköhän oikein). Palvelu oli hyvää ja nopeaa. Kotiovelle saakka kannettiin. Suosittelen.

Vierailija
4/5 |
27.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vauvattaren nettisivujen kautta (www.babyshop.fi) laitoin tarjouspyynnön ja sain Brio kombi vaunuista oikein hyvän tarjouksen (700¿ vaunut+hoitolaukku+hyttyssuoja+sadesuoja). Ainakaan täällä Lahden seudulla en ole missään nähnyt noin halvalla kyseisiä vaunuja myytävän.



Vauvattarella on myös liike varkaudessa, jos jostain sieltä seuduilta satut olemaan kotoisin..

Vierailija
5/5 |
27.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sähköposteihin vastattiin yleensä muutaman tunnin sisällä ja jokaiseen kysymykseen sain asiallisia vastauksia. Tilasin istuimen keskiviikkoiltana n. klo 23 ja maksoin laskun saman tien tilisiirtona. Seuraavana aamuna oli istuin jo lähetetty ja sain sen postiin perjantaina. Nopea ja luotettava firma.