Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

En saa rauhaa siitä jättikö mies minut toisen takia??!!

Vierailija
04.06.2016 |

Ulen ihan sekopäiseksi kun epäilen niin mutta en tiedä vastausta. Kysyin sitä ja kielsi mutta ei se mitään tarkoita koska saattoihan hän sanoa noin ettei satuttaisi vielä enempää. Nyt vain jäi epätietoisuuden pilvi roikkumaan ylle ja tulen ihan sekopääksi kun mietin sitä kokoajan.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

😭

Vierailija
2/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olipa totuus kumpi tahaansa, se on nyt sulle mennyttä elämää. Keskity itseesi ja tulevaisuuteen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haluan hänet takaisin vaikka tiedän etten saa ja eikä hän halua tulla. On vain niin kovin kovin ikävä. Rakastan häntä.

Vierailija
4/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

onko sillä väliä sitten - oikeesti - jos oli toinen kuviossa tai ei? minun x hyppäsi myös muiden kanssa  x2 ja minä jätin koska täytyy sen verran itsekunnioitusta olla ettei tyydy semmoiseen. Hyvä näin on ollut. Jos ottaisit hänet takaisin vaikka olisi ollut suhde toisen kanssa olet mielestäni (anteeksi vain) erittäin tyhmä nainen joka ei voi seistä omilla jaloilla. Ole ylpeä itsestäsi ja uskalla vaatia hyvää elämässä...joko itse tai suhteessa. 

Vierailija
5/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tietysti sillä on väliä kun nyt en pääse eteenpäin kun en tiedä kertoino totuuden vai en joten ajatus on että hänellä on.

Vierailija
6/6 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän sen jostain selville saa, jos noin paha on olla. Yhteisten ystävien kautta nyt ainakin, kun tuskin kaikki ovat miehen "mukaan" kaikonneet? Yleensä niillä se uusi on valmiina.

Miten se sitten oikein käyttäytyi ennen eroa? Oliko "normimeininki", eli luurinpiilotusleikit ja muut selittelyt? Kai sulla nyt joku aaninki on?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi yhdeksän