Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

nainen; miten suhtautuisit penisjatkeeseen?

Vierailija
26.05.2016 |

Siinäpä se kysymys. suhtautuisitko positiivisesti vai negatiivisesti, jos mies yllättäen ottaisi esiin peniksen päälle laitettavan jatkeen, että olisi isompi. jotkut ovat sanoneet että eivät huomaa eroa onko kumilla vai ilman, niin tuo voisi mennä ihan läpi ettei nainen huomaisi sitä ollenkaan. olisitko pettynyt jos isomman peniksen suomien monien orgasmien jälkeen huomaisit, että mies olisi tämmöistä käyttänyt?

Olen mies eikä minulle olisi ongelma tämmöistä käyttää, jos sitä toivottaisiin.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
27.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä eka penisrengas käöytössä. Hankin sen, mutten kehdannut ehdottaa miehelle. Lelulaatikosta se sitten sen löysi ja innolla kokeilemaan (värinä, patterit - pojat on pikia?). Itselleni kaikka sälää on jo joten ajatellut myös tunnelia tai jotain muuta härpäkettä isännän "iloksi". Joskus ehkä kannattaa tehdä ostos ja ratkaista sitten tilanteessa käyttääkö vai ei ja tuskimpa asian taaskaan tietää varmaksi ennen kokeilua. Meillä vissiin innostuu tuostakin.. Tilaamaan?

Vierailija
2/6 |
27.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä luultavasti tuntisin oloni hämmentyneeksi. Lähinnä siksi, että olen todella tyytyväinen mieheni keskikokoiseen penikseen ja uskon, että isompi voisi olla kivuliaampi eikä läheskään yhtä nautinnollinen kuin mieheni penis.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
28.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei jatkoon ;) Mieheni on sopivan kokoinen minulle, en halua isompaa sisääni. Lisäksi miettisin miltä se hänestä tuntuisi, vaikuttaako tuntumaan tai nautintoon. En siis tiedä millainen on penisjatke..

Vierailija
4/6 |
28.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Esim. tässä olisi 12 tuumanen jatke. Mitä mieltä naiset tästä?

http://d1o1wlqwda3y1b.cloudfront.net/TMC/PD366321-2.jpg

Vierailija
5/6 |
28.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Varmaan toteaisin, että ei ole mitään tarvetta käyttää jatketta. Jos mies välttämättä haluaisi niin voisihan sitä kokeilla, mutta luulen ettei se miehelle ainakaan tunnu yhtä mukavalta kuin ilman, enkä usko että itsellenikään.

Vierailija
6/6 |
28.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tätähän aina meille pienimunaisille ehdotellaan. Eihän se pieni kikkeli ole mikään ongelma, senkun laitat jatkeen siihen päälle ja annat mennä. Loistava ehdotus. Voihan vittu sentään!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi kolme