Lue keskustelun säännöt.
Ohjelmaa juhliin?
18.05.2016 |
Ehdotelkaa mukavaa ohjelmaa kesäjuhliin (kyseessä 50 v synttärit). Saa ehdottaa sekä sisälle että ulos! Pitää huomioida, että välttämättä ulkona ei sateen vuoksi voi olla. Sisällä tilaa hyvin.
Kommentit (3)
Miks pitäis olla jotain kummempaa ohjelmaa? Hyvää ruokaa, juomaa ja musiikkia. Vieraat voi pitää jonkunlaiset puheet sankarille. Seuraleikit on noloja, eikä kukaan tykkää niistä.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Hyvää ruokaa, juomaa, seuraa.. Musiikkia (erilaista). Myös pientä purtavaa illalla tai esim grillaamista. Liputan myös jonkun esiintyjän palkkaamiselle! Tai palkkaa joku tekemään erilaisia drinkkejä (myös alkoholittomia)
Bändi ja vapaata seurustelua, kiitos. Ei mitään typeriä leikkejä ja kilpailuja. Ne sopii lastenjuhliin. Ehkä joku koomikko tai muu esiintyjä myös voisi olla hyvä.