Pariskunnalle tulossa lapsi ja mies pettää
Kuulin tänään että eräs pariskunta saa toisen lapsen. En tiedä tietääkö tämä nainen että ukko juoksee vieraissa jatkuvasti. Se mies etsii seuraa netissä ja panee suunnilleen kaikkea mitä saa, olen ihan omin korvin kuullut kun tämä mies on puhunut siitä miten monta kertaa on pettänyt naistaan. Ei hitto, se nainen on tosi kiva, käy sääliksi kun se ei varmaan tiedä mitään.... Tai vaikka tietäisi niin silti se on toivonta elää kunnollista perhe-elämää tuollaisen huoripukin kanssa.... :(
Kommentit (13)
Kerro toki vähän tuntomerkkejä tai anna edes vähän suuntaa.
Raskaana olevan pettäminen kuulostaa pelkkänä ajatuksenakin todella alhaiselta.
Vaimo saattaa ihan hyvin tietää jos kerran mies avoimesti kertoo kaikille.
Voitko sanoa alkukirjaimet ja suunnilleen mistä päin Suomea? Pelkään, että lähipiirissä olisi vastaava tapaus. Mies pettänyt aiemminkin ja nyt syntymässä toinen lapsi :/
Perseestä tommoinen.en minä ainakaan pettäisi.tai niinhän me miehet aina sanotaan siihen saakka kunnes joku kellistää sut.mut onneksi en juoksentele vieraitten perässä.oma nainen kelpaa aina
Minua petettiin raskaana ollessani ja olisin toivonut, että olisin saanut tietää siitä ennenkuin lapsi syntyi. Olisin halunnut valmistautua tulevaan yksinään olemiseen paremmin. Muutama kuukausi synnytyksen jälkeen, kun olin valmiiksi ihan sekaisin kaikesta mies kertoi, että on pettänyt ja siitä on syntymässä toinen lapsi saman vuoden puolella. Toivottavasti sama kohtalo ei odota kyseistä naista.
Aika monilla on nykyään myös vapaa suhde.Itse annan miehen mennä ja mulla on hänen lisäkseen toinen mies,jonka kanssa pitkä suhde.
Sitä saa, mitä tilaa. Valitse sinäkin jännämies.
Tämä mies voi silti rakastaa raskaana olevaa vaimoa ihan yhtä paljon kun uskollinen mies. Se, että haluaa seksiä useiden naisten kanssa, ei tarkoita sitä, että ei rakastaisi omaa vaimoaan todella paljon.
Surullista :/