Kummit ja lahjat
Ikinä ole kummisetä tyttäreeni eikä minuun pitänyt yhteyttä. Tänään soitti. Likka täyttää 18v. Haluaisi ostaa hänelle auton ja maksaa kortin. Lisäksi vielä kutsui meidät mökille pääsiäisenä. En edes tunne enää koko miestä. Vaikeeta.
Kommentit (7)
Hienoahan se on! Toiset eivät osaa niinkään olla lasten kanssa ja näyttää tunteitaan normaalisti, vaan tekevät sen rahalla. Ei siinä mitään pahaa ole, kaikki me ollaan erilaisia.
Niin. 15v aikaa kun viimeksi olen ko. miiestä nähnyt. Eli ei tyttärenikään. Kummi vaan sanoi että on säästänyt likkaani varten rahaa.ap
Saanut lottovoiton? On saanut pimeistä kaupoista rahaa ja haluaa pestä sen? Pankkiryöstö?
No toihan on hienoo, jos on oikeesti säästänyt rahaa kummilasta varten o. O Älä ulise vaan kiitä.
ehkä häntä on jälkikätee alkanu kaduttaa ja ahtoo korvata nyt kaiken. ottakaa lahjat vastaan ja menkää mökille ja koittakaa aloittaa uudelta pohjalta. jos teistä ei mitään sydänystäviä tule nii ainaki voitte sanoa tuntevanne toisenne!
Humalassako soitti tollaista ? Todella outoa että aivan yhtäkkiä olisi maksamassa vaikka mitä
Anna ostaa auto ja maksaa kortti. Onko vaikeeta?