Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Ei toi SNL lähteny vieläkään

Vierailija
21.02.2016 |

Kovasti toivoin, että kolmas jakso toden sanoo, mutta eipä kai. Wickströmkin ilmeisesti luovuttanut.

Kirjoittaako nuo vieraat itse nuo vitsinsä vai mitähäh? Ja ketkä tuolla on käsikirjotustiimissä? Noi Armanin kohtaukset oli kyllä ihan kohtuullisen vaivaannuttavaa katsottavaa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
21.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

MInä ihmettelin, että missä nyt on se päivänpolttava ajankohtaisuus, josta on kohkattu. Ja miksi ihmeessä ne sketsit on kuin peruskoulun 6-luokkalaisten näytelmäkerhossa eli alleviivataan asiaa niin pitkään, että vitsi unohtuu (vrt. Maajussille morsian - Bull Mentula - proteiini).

Vierailija
2/2 |
21.02.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos Heikkilä on tuolla käsistiimissä, niin miten voi olla noin huonoa kamaa? Siskonpetihän on oikeesti hauska ohjelma. 

Yrittääköhän se sabotoida, että Siskonpeti voittais ens vuonna pystejä? Vaikka eiköhän SNL kuitenkin nappaa jonku Vuoden Ohjelma-pystin vaikka miljonaalla miinuspeukulla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla