Onko koskaan käynyt niin että joku ihminen on ensinäkemällä saanut sussa "wou" -reaktion?
Mulle on kerran. Häkellyin totaalisesti. Oli kyseessä erityisen seksikäs mies.
Kommentit (11)
Missä näit? Tuliko kiusallinen tilanne?
Vierailija kirjoitti:
Joka kerta kun katson peiliin
:D
Vierailija kirjoitti:
Missä näit? Tuliko kiusallinen tilanne?
Rappukäytävässä törmäsin kirjaimellisesti oveen. :D
Joo, kaksi sellaista ihastumista ensinäkemältä. Sen lisäksi että ulkonäkö miellytti niin myös oli "sitä jotain", kun pääsin tutustumaan. Toiseen sittemmin rakastuin.
Kyllä on. Tämä kaveri pääsi niin pahasti ihon alle, että on erittäin hyvä ettemme ole nykyään missään tekemisissä. Olen näet naimisissa toisen kanssa ja haluan pysyäkin.
Kyllä. Se on inhottavaa jos olen ajamassa autolla ja sellainen ihminen on jalankulkijana. Haluaisi vain jäädä tuijottamaan ja sitten väistelen n. 10cm päästä jotain liikennemerkkejä kun en enää tiellä pysy... Sekä miehet että naiset ovat saaneet minut vaarantamaan liikenteen.
Eräs nainen sai minussa aikaan niin voimakkaan wou:n että jos en olisi lamaantunut niin olisin mennyt polvilleni ja kosinut.
T: putkiaivoinen nainen
On, dillion harper pornovideoita selaillessa.
Eilen Ikeassa. Olin lapseni kanssa syömässä hotdogia, söin sitä tyytyväisenä ja huomasin naapuripöydässä nuoren miehen, jolla oli aivan uskomattoman seksikkäät silmät. Huhuh. Silmäni eksyivät moneen kertaan katsomaan hänen silmiä ja hävetti, kun en voinut itselleni mitään ja vielä enemmän hävetti, kun tämä nuori mies huomasi sen. Olen siis keski-ikäinen nainen, onnellisesti naimisissa ja en yleensä koskaan kiinnitä huomiota mihinkään tuolaiseen.
On, kolmekin naista itse asiassa. Kummallisinta on että kavereideni mielestä he eivät ole olleet erityisen wou. Olenkin ajatellut että kyseessä on ollut jokin biologinen merkki siitä että olisimme hyvä match geeniemme osalta.
Joka kerta kun katson peiliin