Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

3.5v kiukuttelu kausi,uhmaako taas?

t.M
22.12.2015 |

Ai perkele että menee hermo taas,viime vuonna alkoi 2.5v uhma loka-marraskuussa jatkuen kevääseen/alku kesään ja taas alkaa sama saatanan pelleily,mikään ei onnistu,yhtään jos asiat ei mene kuin herra haluaa alkaa se perkeleen kitinä ja vastustelu,tavaroiden heittely eikä suostu syömään,eikö sillä oikeasti ole nälkä vai nälän takia kiukuttelee,mutta ei suostu syömään?
eilen tarhasta lähtiessä ei haettu nukkumahuoneesta nallea,tarha menossa kiinni,ovet kiinni,valot pois ja helvetti repesi,ei suostu vapaaehtoisesti autoon omalle paikalle,vöiden kiinnitys tappelu,huusi koko matkan kotiin,kotona jatkoi,ei suostunut tietenkään syömään,tänään tuli nätisti kotiin ja ulkona,ei halua sisälle,huutaa,jätin pihalle huutamaan,kohta valui sisälle ja laitoin ruuan,ei edes maistanut,EN HALUA SYÖDÄÄÄÄÄÄ!
taas kaikki roskiin.
onkohan koko joulu taas samanlaista huutoa ja kiukuttelua?
pitää varmaan huomenna aloittaa juomaan jos suojakännissä ei vituttaisi niin paljon,pillua nyt ei saa muutenkaan,akka tulee vielä kohta töistä ja aloittaa kanssa huutamisen ja kiukuttelun.
vitun hyvää joulua vaan.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kaksi