Vaarallista olla Greyn anatomian sairaalassa töissä
Kommentit (8)
Osaatko erottaa faktan ja fiktion toisistansa?
Vierailija kirjoitti:
Osaatko erottaa faktan ja fiktion toisistansa?
Tämä aloitus oli 100 % tosissaan tehty.
Sarjan juoni: Lääkärit panee keskenään jossain varastohuoneissa, sitten kohta tapahtuu joku onnettomuus missä kuolee pari lääkäriä, paneminen jatkuu ja kohta taas joku lääkäri kuolee. Ja jokainen jakso loppuu elämänviisauteen.
Ehkä siellä on joku kirous. Tuossa sairaalassa työskentelevillä ei myöskään ole muita kavereita, kuin työkaverit. Ja kaikki on panneet keskenään.
Ja kaikki ovat hirveitä seksihulluja. Kaveria katotaan nanosekunti silmiin ja sit revitään vaatteet päältä ja paiskaudutaan välinevaraston hyllyä vasten. Kauhea ähinä ja instrumentit kolisee. Joooooka kerta.
Henkilökunnan aika menee kaikenlaiseen suhmurointiin. Ihme ,ettei potilaita kuole liukuhihnalta. Jotenkin sarjan taso laski kun Mc Dream kuoli.