Miehet on omituisia! :D
Menin aika rähjääntyneenä baariin. Hiukset likaisena ja sekaisin, meikit suttaisena, deodorantti oli pettänyt vai muistinko laittaa laisinkaan, no pistävälle hielle joka tapauksessa haisin. Hampaatkin oli pesemättä ja likaiset vaatteet repsotti päällä miten sattuu. No kuinka ollakaan, silti sieltä löytyi muutamakin komea ja fiksu mies, jotka halusivat olla varsin läheisissä tunnelmissa kanssani. :D
Kommentit (7)
Juu, hyvällä itsetunnolla verustetut miehet eivät lähesty naisia vaan keskittyvät siihen kaljan litkimiseen ja biliksen peluuseen.
Juu, jotkut katsos panee ihan mitä vaan, ei ole niin pennin päälle, vakaviin suhteisiin vaaditaan jo enemmän naiselta. Ja toki he voi valehdella myös mitä tahansa pillua saadakseen.
Vierailija kirjoitti:
Huono itsetunto tuppaa niillä olemaan.
Ei kyllä siltä vaikuttanut, pikemminkin päinvastoin... ap
Mitäpä ei panoseuraa vailla oleva kaksilahkeinen yrittäisi.
Koitapa miehenä samaa. Tai no.. voi olla ihan laittautunutkin, mutta silti jää ilman.
Vierailija kirjoitti:
Koitapa miehenä samaa. Tai no.. voi olla ihan laittautunutkin, mutta silti jää ilman.
Minä olen kai vanhanaikainen kun odotan miehen tekevän aloitteen. Paitsi välillä saatan tehdä itsekin jos kaipaan juttuseuraa tai huomaan oikein mielenkiintoisen miehen, mutta noin yleensä.
Huono itsetunto tuppaa niillä olemaan.