Juhlitteko halloweenia?
Juhlitteko vai ette? Jos juhlitte, niin miten? Pukeudutteko, mikä on asunne? Itse en jaksa juhlia tänä vuonna. Kahtena viime kertana olen juhlinut.
Kommentit (5)
en. olen alasti kotinani ja kohta työtön ulos. ei kiinosta ei kertakaikkiaan ne juhlii jokka haluu ei kiinosta sekään jos muut juhlii
Lähden kantapaikkaan laulamaan pari biisiä, sitten kotiin vauvan luo. Pukeudun noidaksi, eli meikkaan niin vahvasti ja pukeudun niin kivasti kuin haluaisin aina mutten kehtaa/uskalla koska vaikka mutä esittäisin murehdin kiikaa mitä muut miettii..
En, mutta juhlin pyhäinpäivää.
Karkkeja on kyllä varattu kierteleville lapsille, mutta vielä ei ole tullut ketään.
En juhli muuten, mut kotiin oon vähän laittanut tunnelmaa. Kuopus lähti just Halloween-pippaloihin kaverilleen ja keskimmäinen yökylään. Hiljaista siis on, mut oikeesti ihan kiva.
En juhli, vaikka mieli tekisi.