Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hailakka viiva raskaustestissä..What?!?

Vierailija
22.06.2008 |

Hormoni värjää sen viivan, mutta sitä ei erity ellet ole raskaana. Eli hormonia on vielä vähän, mutta raskaana olet.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
22.06.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tein testin juuri (menkat viidettä päivää myöhässä) ja kontrolliviiva näkyi tosi tummana ja toinen viiva haaleana. Selvästi näki että viiva siinä on, mutta tosi haalea..Mitäs tuo nyt sit tarkoittaa? Ei kai auta kun odotella pari päivää ja testata uudelleen?!?

Vierailija
2/3 |
22.06.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä testasin 2 negaa testiajan puitteissa kun menkat oli n. viikon myöhässä, mutta ½ tunnin päästä oli haalea viiva molemmissa. Eli periaatteessa ei olisi pitänyt luottaa tuloksiin, mutta niin tässä ollaan jo rv 25 menossa..



Viiva kuin viiva, ei se tyhjästä tule. =0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
22.06.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rinnasta vihlaisi (kateus?) Meillä alkaa raskauden yritys vasta loppuvuodesta. Jos alkaa... Pidäthän mulle peukkuja jookos? ;-)