Mitä teillä isänpäiväpaketeista löytyi?
sen enempää kantaa ottamatta, onko lahjat tarpeen vai ei:)
Kommentit (11)
lapsesta oli otettu kuva siellä, joka oli laitettu lapsen koristelemiin kehyksiin, ihana oli!! :) Minä hommasin vielä tuoksun ja dödön, sekä sukat.
Ja haisuli-mukin, urheilusukat, sherlock holmes 2- elokuvan ja sukanparittajat. Ensimmäinen isänpäivä meillä :)
väriävaihtavan vesihanan pään ostin mulletoista mutta ei se oikein toiminu.. ja anaalia sai parina päivänä,, ei meillä ole varaa lahjoihin ja kakkuihin,,, sellasta meillä, eihän se mun isä ole, lapset anto omia askarteluitaan ja ne on ne parhaat lahjat
ja minulta tiikeribalsamia kaksi tuubia.
Ja hieron sen tänään sen selkään.
vaimo herätti hyväilemällä erektiossa olevaa kaluani ja teimme kunnon rakastelun, n.1,5 h. Sitten kakkukahvit ja availin lahjat: lapsenlapsilta parhaat lahjat, hienoja kortteja. Vaimo antoi aamuherätyksen lisäksi hyvän suuruisen lahjakortin ja pojalta sain kausikortin uimahalliin ja kuntosalille. Omasta mielestäni sain aivan liikaa lahjoja.
Oli ylpeä lahjastaan ja sen vuoksi aivan ihana lahja :)
Minä soitin isälleni onnittelut. Miehelleni en osta lahjaa,koska eihän ole isäni.
Lapselta päiväkodissa askarreltu kortti ja minä ostin miehelle ja lapselle liput elokuviin, lapsen ensimmäinen kerta elokuvissa. Molemmat tulivat elokuvista silmät loistaen =)
pleikkapeli