Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mikä silmänkääntötemppu taas! Häkämies muka vastuuseen ja pois, Vapaavuori tilalle..

Vierailija
09.11.2012 |

Ja te hölmöläiset otatte tämän kaiken vastaan ihan täydestä; read my lips: KUKAAN EI JOUTUNUT VASTUUSEEN TÄSTÄ JUPAKASTA, 1 PULVAANI VAAN SIIRRETTIIN TOISIIN RAHAKKAISIIN TEHTÄVIIN SIINÄ MISSÄ TOINEN PULVAANI TULI TILALLE.



Silmänkääntötemppu. Sisäiset Hyvä Veli -kerhot jatkavat elinvoimaisina, ja tämäkin sattumus tullaan selittelemään teille parhain päin seuraavien eduskuntavaalien alla.



Ja te menette ja äänestätte saman pyhän kolminaisuuden; Kok, Keskusta, SDP jälleen päättävälle pallille, kuten olette tehneet tähänkin asti.



Mun on ehkä pakko muuttaa Siperiaan. Venäjäkin on vähemmän korruptoitunut maa tämän farssipalstan rinnalla.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kuin vapaavuorella on.

Vierailija
2/2 |
09.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikään ei tule muuttumaan, sama meno saa jatkua samanlaisena kuin aina ennenkin ja kyllä Häkämiehelle jokin poliittinen pesti pian uudestaan löydetään, jossa saa aivan rauhassa jatkaa katastrofista linjaansa.



Miten tällä kansalla on näin huono poliittinen muisti, otan tämän puheeksi EK-vaalien alla 2015 ja kukaan ei takuulla enää muista tätäkään jupakkaa.



Suomalaiset hei, nyt ihan oikeesti! Ryhdistäytykää.



Ap.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla